Sınırları Zorlayanlar

Programlar

1. bölüm: Thıerry Donard ve ekibi kuzey italya'daki dolamitler'de atlayış tulumuyla bir deneme gerçekleştirir.
2. bölüm: Thıerry Donard ve ekibi, son 30 yılda yaşamlarının tamamını doğanın müthiş gücü karşısında fiziksel ve zihinsel sınırlarını zorlayan sporcuları filme almaya adadı.
3. bölüm: Thıerry Donard ve ekibi, norveç'le isveç arasındaki turuna tehlikeli bir uçurtma sörfü gösterisiyle devam eder.
4. bölüm: Thıerry Donard ve ekibi filmlerini bitirmelerine çok az kala bir grup sporcuyla tahiti'de sörf görüntüleri kaydetmeye gider.
5. bölüm: Thıerry Donard ve ekibi sualtında soluksuz kalma dünya rekortmeni davıde carreba'yla birlikte kambur balinalarla dalış görüntüleri çeker.
6. bölüm: Thıerry Donard ve ekibi bu defa fransa'daki mont buet dağı'nın karla kaplı yamacında bir iniş gerçekleştirmeye karar verir.
7. bölüm: Thıerry Donard ve ekibi, loıc patton'un bir yıl önce kaza geçirdiği mont buet dağı'nda bir kayakla iniş seansı daha gerçekleştirmeye karar verir.
8. bölüm: cabo verde'ye giden thıerry donard burada ünlü uçurtma sörfçüsü mıtu monteıro'yla çekimler geçekleştirir.
9. bölüm: Thıerry Donard ve ekibi fransız polinezyası'ndaki tahiti ve faıte adalarında çekim yapmaya gider.
10. bölüm: Thıerry Donard ve ekibi tulumlu atlayış konusunda çok yetenekli olan matıas wyss'ı görüntülemek üzere alp dağlarına gider.
11. bölüm: Thıerry Donard ve ekibi bu defa bir dağ bisikletçisi ve iki kaykay sporcusuyla sınırları zorlayan çekimler gerçekleştirir.
12. bölüm: Thıerry Donard ekibiyle birlikte ekstrem kayak sporcusu erıc deguıl ile çekimler yapmaya gider.
13. bölüm: Thıerry Donard nihayet filmini izleyici ile buluşturacaktır. aynı zamanda takımındaki mat annets'in veda gösterisi olur.