Farklı Bakış

Programlar

ÜLKEMİZİ TANITAN BİR TELEVİZYON PROGRAMI HAZIRLAMAK İÇİN TÜRKİYE’YE GELEN MALTA DEVLET TELEVİZYONU EKİBİNİN İZLENİMLERİ VE TURİST REHBERLERİNİN ANLATIMIYLA BATI BÖLGELERİMİZİN ÖNE ÇIKAN TARİHİ VE TURİSTİK BÖLGELERİNİN SIRA DIŞI GÖRÜNTÜLERİ BU PROGRAMDA.. 

Başta İzmir olmak üzere Şirince Köyü, Meryem Ana Evi, Efes Antik Kenti, Bergama Akropolü ve Pamukkale gibi yurt dışında da oldukça tannan yerlerde yapılan çekimlerde Malta televizyon ekibin kendileri için yaptığı çalışmaları takip ederek,  sıcağı sıcağına mekanlar hakkındaki görüşlerini ekranlara  yansıtmaya çalıştık. 

Ayrıca program içinde yer alan turist rehberlerinin ilginç hikayeler ile bezenmiş anlatımları bu yerler hakkında belki de daha önce hiç duymadığınız bilgilere ulaşmanızı sağlayacak. 

Bizzat  ziyaret ettiğiniz  ya da değişik mecralarda karşınıza çıkan bu tarihi mekanların belki de en detaylı hava çekim görüntüleri bu programda yer alıyor. 

Görüntüleri , anlatımları ve konukları ile gerçekten farklı bir program Farklı Bakış. 

Yapım Yönetimini Serkan Olcay Özdil ve Bercis AKGÖNENÇ TEZGEL in paylaştığı bu programda Ercan İŞSEVER, Binali ERDOĞAN ve Hayrettin YILDIRIM da kameraman ekibi olarak görev aldı. 

 

 

Fotoğraflar