Asla Pes Etme

Programlar

Futbol oyuncusuyla, taraftarıyla, masörüyle, malzemecisiyle bir gönül işi, dünyayı peşinde koşturan bir spor dalı… Profesyonel liglerle daha çok önde olsa da futbola gönül verenler, futbolun emekçileri amatör liglerde popülariteden uzakta, zor koşullarda büyük hayaller için mücadele ediyorlar.

Ali Gültiken’in sunumuyla “Asla Pes Etme” amatör liglerde var olamaya çalışan, bir üst lige çıkarak profesyonelliğe adım atmak isteyen futbol takımlarını anlatıyor. Antrenmanlarından, maç gününe kadar takımla beraber olan Ali Gültiken, sevinçleri, üzüntüleri ve kızgınlıkları takımlarla beraber yaşıyor.

Taraftarlarından, masörüne, malzemecisinden teknik kadrosuna kadar futbola gönül veren insanların ve takımların hikayesi her programda Ali Gültiken’in sunumuyla “Asla Pes Etme” de yer alıyor.

Asla Pes Etme’nin bu haftaki bölümünde Türkiye’nin en köklü spor kulüplerinde daha Osmanlı döneminde kurulmuş bir spor kulübü. O dönem formaları giyip barut taşıyan bir spor kulübü, daha sonrasında futbolda yıldızlaşarak bugünlere gelmiş. Bugün ise var olma mücadelesi veren Osmaniye İstiklal Spor .

Osmaniye İstiklal Sporu antrenmanlarından, maç gününe kadar izleyerek; Süper Amatör Lig’den Bölgesel Amatör Lig’e çıkma mücadelesine Asla Pes Etme ile tanık oluyoruz.